ua en ru

У Криму з 18:00 знову введено графік віялових відключень

У Криму з 18:00 знову введено графік віялових відключень Джерело фото:nikolaev-city.net

На території тимчасово окупованого Криму з 18:00 знову введений графік віялових відключень через обмеження поставок з материкової частини України до 400 МВт (40% потреби півострова). Про це заявив міністр палива та енергетики Криму Сергій Єгоров, передає "Кримінформ".

"З 19.00 введені обмеження, задіяний графік віялових відключень. Максимальний перетікання з України складає 400 МВт, близько 400 МВт ми маємо власної генерації на сьогоднішній день, загальне споживання - близько 1000 МВт, тому трохи більше 200 МВт введено обмеження по всьому Криму та Севастополю", - розповів Єгоров.

За його словами, графік відключень залежить від ситуації в системі - перетоків з України та власної генерації.

Єгоров додав, що при графіку віялових відключень споживачі відключаються не більше ніж на 2 години. У кожному населеному пункті є об'єкти 1 категорії, які не підлягають відключенню при залученні графіка віялових відключень.

Нагадаємо, сьогодні вранці кримські ЗМІ повідомили про відключення електроенергії на півострові. Пізніше в Міненерго України підтвердили від'єднання Криму від світла на кілька годин. Вдень електропостачання у Криму було частково відновлено.