ua en ru

Міненерго України підтвердило від'єднання Криму від світла на кілька годин

Міненерго України підтвердило від'єднання Криму від світла на кілька годин

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України підтвердило від'єднання Криму від енергопостачання сьогодні вранці на кілька годин. Про це повідомив на засіданні Кабміну міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин.

"Починаючи з сьогоднішнього дня, ми поставили це питання (віялових відключень електроенергії в зоні АТО і Криму, - ред.) досить радикально... Дійсно вранці Крим було відключено від світла, зараз там електропостачання відновлено", - заявив міністр.

За його словами, в українському уряді розроблено план віялових відключень електроенергії по всій Україні, в тому числі по території Криму, яку анексувала Росія, і по території, яка знаходиться в зоні АТО на Донбасі під контролем бойовиків.

"Протягом кількох останніх днів застосувались такі обмеження. Поки що вони не були на 100% ефективними. Але розроблений механізм, і споживачі в зоні АТО будуть відключатися у відповідності з графіком аварійних відключень, які застосовуються на території України", - зазначив Демчишин.

Нагадаємо, сьогодні кримські ЗМІ повідомили про відключення електроенергії на півострові.