У Київському водосховищі зник баркас з двома рибалками на борту

У Київському водосховищі зник баркас з двома рибалками на борту, повідомляє прес-служба МНС України.

Зокрема, зазначається, що 9 жовтня о 20:00 від Центру дистанційного моніторингу риболовних суден Державного агентства рибного господарства України надійшла інформація, що 8 жовтня о 5:00 з місця базування с. Ровжі Вишгородського району у Київське водосховище вийшов риболовний баркас ТОВ "Фіш Хаус" з двома рибалками на борту та у визначений час не повернувся до місця дислокації. Протягом 9 жовтня у Київському водосховищі силами ТОВ "Фіш Хаус" проводились пошукові роботи із залученням 32 осіб, 2 сейнерів та 6 баркасів.

Станом на 7:00 10 жовтня пошуково-рятувальні роботи тривають, доля рибалок залишається невідомою, до робіт залучено підрозділи МНС, МВС, плавзасоби ТОВ "Фіш Хаус".

Координацію пошуково-рятувальних робіт здійснює оперативна група головного територіального управління МНС в Київській області та Центр дистанційного моніторингу риболовних суден Державного агентства рибного господарства України.

Читайте також: В Україну повернулися три члени екіпажу судна "Юкка", яке затонуло в Туреччині

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся