ru ua

У Києві у зв'язку з будівництвом станції "Іподром" з 9 липня по 8 серпня буде частково перекрито рух транспорту на проспекті Глушкова

У зв'язку з будівництвом станції "Іподром" Куренівсько-Червоноармійської лінії метрополітену Київська міська державна адміністрація (КМДА) дозволила замовнику будівництва, КП "Київський метрополітен", тимчасово частково зайняти проїзну частину проспекту Академіка Глушкова згідно з затвердженою проектно-кошторисною документацією з 9 липня по 8 серпня 2012 р. Про це йдеться в розпорядженні КМДА №1131.

Крім того, згідно розпорядження, "Київський метрополітен" спільно з генеральною підрядною організацією ПАО "Київметробуд" мають забезпечити розробку та погодження в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві тимчасової схеми організації дорожнього руху транспорту та пішоходів на період виконання робіт; встановити огорожі, відповідні знаки.

Також, "Київський метрополітен" та "Київметробуд" після завершення робіт покриття проїзної частини проспекту Академіка Глушкова мають відновити дорогу за типом існуючої та передати відповідним експлуатаційним організаціям.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що нова станція метрополітену "Іподром" буде здана в експлуатацію в жовтні 2012 р.