У Києві з 2015 р. з'явиться муніципальна компанія з медстрахування городян

У Києві з 2015 р. з'явиться муніципальна компанія по медичній страховці городян.

У Києві з 2015 р. з'явиться муніципальна компанія по медичній страховці городян. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький. Передає прес-служба КМДА.

"Поліс буде поширюватися на обслуговування комунальних клініках і лікарнях - компанія буде страхувати киян за прийнятними тарифами (50 гривень в місяць) в доповнення до обов'язкового бюджетного фінансування медицини, яке виділяється на сьогодні. За нашими розрахунками, клієнтами страхової компанії стануть не менш 250 тисяч киян. Тобто, ми створимо в місті потужного страховика світового рівня", - сказав Радуцький.

Він також зазначив, що поява такої компанії не тільки позначиться на рівні оплати праці лікарів, а й буде страхувати їх і пацієнтів від можливих помилок.

"Лікар за свої послуги повинен отримувати не менше 25% від того, що сплатила компанія в разі страхового випадку. Тоді зникне зарплата в 2,5 тисячі гривень хабара, а оплата праці наших медиків вийде на якісно новий рівень. Крім цього, ми повинні запровадити таку практику, щоб у разі помилки між пацієнтом і лікарем стала саме страхова компанія, яка взяла б на себе всі зобов'язання", - розповів заступник голови КМДА.

Він підкреслив, що зазначені нововведення не стануть загрозою для працівників медичної сфери.

"Не йдеться про скорочення, реорганізацію тощо, лише про раціональне й господарське використання наявного фонду та персоналу", - сказав Радуцький.

Нагадаємо, раніше Михайло Радуцький заявляв, що КМДА планує додати до послуг картки киянина медичний модуль, де будуть зберігатися всі медичні дані про власника картки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся