Київрада на наступному пленарному засіданні розгляне проект рішення про створення Водного стадіону в столиці

Депутати Київради підтримали ініціативу Федерацій веслувальних видів спорту по створенню Водного стадіону в затоці Оболонь м.Києва, повідомляє прес-служба Київської міської ради. Проблему відсутності тренувальної бази саме з цих видів спорту обговорювали на засіданні Київради, яке проходило 17 червня у формі громадських слухань.

Як повідомив секретар Київради Олесь Довгий, проект рішення щодо створення Водного стадіону буде внесено на наступному пленарному засіданні після проходження усіх належних процедур.

Секретар Київради підтримав ініціативу спортсменів щодо створення Водного стадіону. «Я особисто долучаюсь до пропозиції депутата Валерія Мошенського підтримати ваш проект і вважаю, що багато хто з присутніх зможе допомогти знайти джерела фінансування для цієї доброї справи», - запевнив О.Довгий. Секретар Київради зазначив, що, при можливості корегування бюджету міста на поточний рік, він особисто буде відстоювати питання фінансування цього об'єкту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся