У Києві з'явиться агентство з підготовки та просування інвестпроектів

НовиниЕкономіка    01.11.2011 - 21:36

У рамках стратегії розвитку Києва до 2025 року в місті буде створене агентство, яке буде готувати і просувати інвестиційні проекти міста, включаючи бюджетні і приватні кошти. Про це сьогодні під час обговорення стратегії розвитку Києва повідомив представник компанії ВСG, яка займається розробкою стратегії, - Сергій Перапечка, передає кореспондент РБК-Україна.
"Інвестиції - це украй важливий аспект на найближчі 5 років, і нам потрібно наростити той розрив, який є з іншими містами в цьому питанні. Перший етап, який потрібно пройти - це відновлення довіри інвесторів, це коли місто буде мати кілька знакових проектів і зможе повернути довіру через їх реалізацію", - зазначив Перапечка.
За його словами, для цього необхідно поліпшити якість інвестпропозицій, а також процес їх узгодження і затвердження.
"Пропонується створити нову структуру, в якій місто буде будувати свою інвестпрограму не тільки за рахунок бюджетних коштів, але і включати власну інвестпрограму проектів приватного сектора, щоб програма розвитку міста була єдиною і об'єднувала всі джерела - як приватні, як державні, так і змішані. Також необхідно створити інститути, залучені в процес роботи з проектами. Це створення окремого агентства, яке буде займатися просуванням і підготовкою найбільших інвестиційних проектів міста", - повідомив Перапечка.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top