ua ru

У Києві до опалення вже підключені перші лікарняні установи

ПАТ "Київенерго" розпочало підключення столичних лікарняних закладів та пологових будинків до централізованого опалення за їхніми заявками. Станом на 27 вересня до опалення вже підключено 8 лікарняних закладів та 2 пологові будинки, повідомляє прес-служба компанії.

"На сьогодні "Київенерго" технологічно готова до початку опалювального сезону. З огляду на надто холодну як для вересня погоду, ми вже здійснюємо підключення споживачів до тепла за їхніми заявками", - зазначив генеральний директор ПАТ "Київенерго" Олександр Фоменко.

Щодо житлового фонду, то підключення споживачів відбуватиметься згідно з графіком на підставі розпорядження КМДА. Підключення споживачів здійснюватиметься протягом тижня поетапно в усіх районах столиці, зазначають у "Київенерго".

Фоменко нагадав, що необхідною умовою своєчасного початку опалювального сезону є також готовність внутрішньобудинкових систем споживачів та наявність необхідних лімітів газу від НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, згідно з розпорядженням КМДА, у столиці підключення до опалення розпочнеться з 30 жовтня 2013 р. Спочатку підключатимуть об'єкти соціальної інфраструктури, а потім решту споживачів.