У Києві без опалення та гарячої води залишилися 49 житлових будинків

Понеділок 13 січня 2014 10:09

Внаслідок пошкоджень на теплових мережах, що перебувають на балансі "Київенерго", станом на 6:00 13 січня 2014 р. тимчасово без централізованого опалення (ЦО) і (або) гарячого водопостачання (ГВП) залишається 49 споживачів. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

Серед них 39 в Подільському, 10 - у Деснянському районах.

Зараз ліквідацією пошкоджень займаються аварійно-відновлювальні бригади "Київенерго". Компанія ліквідує пошкодження в опалювальний період на мережах опалення не більше ніж за добу, а на мережах гарячого водопостачання не більше трьох діб.

В період з 6:00 10 січня 2014 р. по 6:00 13 січня 2014 р. на тепломережах компанії в результаті усунення 58 ушкоджень підключені 272 споживача.

ПАТ "Київенерго" поставляє теплову енергію 75% споживачів Києва. Централізоване опалення споживачам міста також забезпечують відомчі та приватні котельні.

ПАТ "Київенерго" генерує і постачає теплову та електричну енергію в Києві, входить до складу ДТЕК.

ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ). Підприємства ДТЕК працюють в сегментах видобутку і збагачення вугілля, генерації, розподілу і продажу електроенергії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся