ua ru

У Києві без опалення та гарячої води залишилися 4 житлових будинки

Внаслідок пошкоджень на теплових мережах станом на 6:00 20 січня 2014 р.  без ЦО або ГВП  залишається 4 споживача у Деснянському районі.

Внаслідок пошкоджень на теплових мережах, що перебувають на балансі "Київенерго", станом на 6:00 20 січня 2014 р. тимчасово без централізованого опалення (ЦО) і (або) гарячого водопостачання (ГВП) залишається 4 споживача у Деснянському районі. Про це повідомляє прес-служба "Київенерго".

Зараз ліквідацією пошкоджень займаються аварійно-відновлювальні бригади "Київенерго". Компанія ліквідує пошкодження в опалювальний період на мережах опалення не більше ніж за добу, а на мережах гарячого водопостачання не більше трьох діб.

В період з 6:00 17 січня 2014 р. по 6:00 20 січня 2014 р. на тепломережах компанії в результаті усунення 57 ушкоджень підключені 298 споживачів.

ПАТ "Київенерго" поставляє теплову енергію 75% споживачів Києва. Централізоване опалення споживачам міста також забезпечують відомчі та приватні котельні.
ПАТ "Київенерго" генерує і постачає теплову та електричну енергію в Києві, входить до складу ДТЕК.
ДТЕК - найбільша енергетична компанія України. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ). Підприємства ДТЕК працюють в сегментах видобутку і збагачення вугілля, генерації, розподілу і продажу електроенергії.