ru ua

В Києві 20 тис прочан відвідають посвячення Патріаршого собору Воскресіння Христового, - УГКЦ

В Українській Греко-Католицькій Церкві очікують більше як 20 тис. прочан на посвячення Патріаршого собору Воскресіння Христового та святкування 1025-річчя Хрещення Русі-України, що відбудеться 17-18 серпня 2013 р. Про це заявив керівник Патріаршого паломницького центру УГКЦ отець Любомир Яворський, повідомила прес-служба УГКЦ.

Як повідомляється, перші паломники прибудуть в Україну вже в п'ятницю, 16 серпня. Це будуть вірні з Канади, Бразилії, США, Аргентини, Австралії, країн Західної Європи, Великобританії, Казахстану, Білорусі та Росії.

Проведення основних святкових заходів заплановане на 17-18 серпня і включатиме такі події: всеукраїнський з'їзд спільнот "Матері в молитві", виставки "Патріарх Йосиф Сліпий" та "Папа і Україна", Освітній форум "Християнські цінності в освіті. Виклики та перспективи", концерти духовної музики, нічні молодіжні чування, благодійний бенкет, духовно-мистецьку програму, Урочисту академію в Національному палаці мистецтв "Україна".

Центральними подіями стануть Молебень до святого рівноапостольного князя Володимира та всенічна з чином освячення Патріаршого собору (екстер'єр) - 17 серпня; урочистий процесійний похід, архиєрейська Божественна літургія, чин освячення Патріаршого собору (інтер'єр), відновлення хресних обітів і чин освячення води на Дніпрі - 18 серпня.

Усі святкові заходи і телевізійний марафон за участю гостей транслюватиме в прямому ефірі інтернет-телеканал "Живе ТВ" з 9:00 17 серпня до 16:00 18 серпня.

Від 9:00 години 18 серпня Перший національний телеканал транслюватиме в прямому ефірі архиєрейську літургію, під час якої освятять престол Патріаршого собору Воскресіння Христового.