В Каськів: Держава повинна створити умови для припливу інвестицій на реалізацію 10 нацпрограми

Держава повинна створити умови для припливу інвестицій на реалізацію 10 національних програм. Про це заявив журналістам голова робочої групи "Національні проекти" комітету економічних реформ при Президентові України Владислав Каськів, передає кореспондент РБК-Україна.
"Від реалізації національних проектів буде всім добре і нікому погано, тому що ми не забираємо гроші з бюджету, а ми залучаємо їх з ринку. А зусилля держави застосовуються лише для того, щоб створити умови для припливу інвестицій, коштів в Україну, вирішуючи при цьому ключову стратегію розвитку України, створюючи нові робочі місця", - сказав В.Каськів.
В.Каськів поставив у приклад проект "Чисте місто", зазначивши: "В Україні 800 т сміття на одну людину, з цим треба щось робити, це вже загрожує життю людей і ми вирішуємо цю проблему за допомогою інвесторів".
Говорячи про програму "Якісна вода", він наголосив, що більше половини хвороб у містах пов'язані з неякісною водою, і ця проблема також буде усунена за рахунок залучення інвесткапіталу. "Ми за рахунок інвестицій вирішуємо цю проблему і плануємо вже через рік дати чисту воду в багато міст України", - зокрема сказав він.
За словами В.Каськіва, реалізація такого проекту, як спорудження терміналу по зрідженому газу, в рамках національної програми "LNG термінал. Морський термінал з прийому зрідженого газу" "вперше за 20 років зробить Україну незалежною".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся