В Італії прокуратура звинуватила Dolce&Gabbana в несплаті податків на суму 420 млн євро

Субота 16 жовтня 2010 14:52

Прокуратура Мілана звинуватила модний будинок Dolce and Gabbana в несплаті податків на суму 420 млн євро, повідомляє РБК з посиланням на France 24. У ході слідства прокуратура Мілана виявила приховування компанією коштів на суму 840 млн євро. Слідство відносно засновників модного будинку Доменіко Дольче і Стефано Габбана, а так само п'яти інших осіб завершено, але ніяких офіційних звинувачень їм поки не пред'явлено.
Слідство стверджує, що компанія Dolce & Gabbana створила в 2004-2005 рр. компанію Gado в Люксембурзі, якій був переданий контроль над брендами італійського модного будинку, щоб уникнути сплати податків в Італії.
Останнім часом в Італійській Республіці була посилена боротьба з ухиленнями від сплати податків. Уряд країни прагне збільшити надходження до бюджету. Зараз Італія знаходиться в складній економічній ситуації, обсяг держборгу країни становить 115,8% ВВП. У якості одного із заходів економії бюджетних коштів уряд заморозив зарплати службовцям бюджетної сфери на чотири роки, так само були скорочені зарплати чиновників вищого рангу і обмежена кількість нових ставок в держапараті.
Будинок Dolce&Gabbana був заснований в 1985 р. У компанії працюють 3 тис. осіб. За даними компанії за 2009 р., Dolce & Gabbana володіє 116 магазинами по всьому світу і 17 виробничими підприємствами.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся