До Госпсуду Черкаської обл. заявлено позов щодо повернення державі незаконно переданих земділянок площею 582 га

Генеральною прокуратурою України (ГПУ) до господарського суду Черкаської області заявлено позов про скасування розпоряджень Смілянської райдержадміністрації та зобов'язання фермерського господарства повернути державі земельні ділянки загальною площею 582 га вартістю 6,8 млн грн. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Установлено, що вказані земельні ділянки сільськогосподарського призначення упродовж 2010-2011 рр. райдержадміністрацією всупереч вимог розпорядження Кабінету міністрів України від 11 лютого 2010 р. вилучено з користування державного підприємства, віднесеного до сфери управління Національної академії аграрних наук України, та незаконно передано фермерському господарству.

Раніше у березні поточного року за протестом Генеральної прокуратури України президією Національної академії аграрних наук України скасовано власну постанову про погодження вилучення вказаних земель з користування державного підприємства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся