ГПУ: Попереджено незаконне вилучення 1,3 тис. га земель держвласності вартістю 23,3 млн грн

НовиниНадзвичайні події    30.03.2012 - 17:22

За результатами розгляду семи протестів Генеральної прокуратури України президією Національної академії аграрних наук України 22 березня 2012 р. скасовано власні постанови, на підставі яких суб'єктам господарювання, органам державної виконавчої влади та органам місцевого самоврядування АР Крим, Вінницької, Донецької, Київської та Черкаської областей всупереч вимогам розпорядження Кабінету міністрів України від 11 лютого 2010 р. "Деякі питання збереження об'єктів державної власності" надано згоди на вилучення з користування земель та припинення права постійного користування земельними ділянками державних підприємств, віднесених до сфери управління НААН. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Таким чином, за втручання генеральної прокуратури України попереджено незаконне вилучення земель державної власності сільськогосподарського призначення загальною площею 1,3 тис. га вартістю 23,3 млн грн.

Нагадаємо, в 2011 р. Генпрокуратура попередила незаконне вилучення з користування Міноборони бази відпочинку "Таврида" в Криму.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top