ru ua

В Харківській області з'ясовують обставини смерті людини в РВВС

В Харківській області з'ясовують обставини смерті людини в РВВС Джерело фото:twitter.com/KIEV-NEWS

У Харківській області правоохоронці з'ясовують обставини смерті людини в Ізюмському РВВС. Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України в Харківській області.

"36-річного жителя Донецької області доставили до районного відділу міліції невідомі особи в масках. Молода людина померла у вестибюлі з невідомих причин. Матеріали за даним фактом передані для прийняття процесуального рішення до органів прокуратури", - йдеться в повідомленні.

Згідно з наявною інформацією, 14 листопада близько 21:00 в Ізюмський РВВС зайшли невідомі особи, деякі з них були одягнені в камуфляжну форму, а на обличчях мали балаклави. Вони завели під руки чоловіка, який нібито потребує медичної допомоги.

Співробітники міліції негайно викликали лікарів швидкої медичної допомоги та встановили особу чоловіка. Ним виявився 36-річний уродженець Російської Федерації, раніше судимий за незаконні дії з наркотиками. Тривалий час він жив у Донецькій області.

Медики Ізюмської міської лікарні, які прибули за викликом, констатували смерть чоловіка. Тіло померлого без видимих ознак насильницької смерті направлено до моргу.

В даний час за дорученням начальника Головного управління МВС України в Харківській області генерал-майора міліції Анатолія Дмитрієва розпочато службову перевірку за фактом дій працівників Ізюмського РВВС.

На час з'ясування всіх обставин події чотирьох працівників міліції відсторонили від займаних посад. Також глава ГУМВС звернувся до керівництва УСБУ області про необхідність негайного розслідування даної події. Матеріали за даним фактом передані до органів прокуратури для прийняття процесуального рішення.

Нагадаємо, міліція порушила справу за фактом смерті російського кримінального авторитета Миколи Кравченка у Лук'янівському СІЗО 24 січня.