ua en ru

В.Джарти виступає за передачу в управління АРК оздоровниць Криму

Кримські підприємства санаторно-курортного комплексу, які зараз знаходяться у підпорядкуванні різних українських міністерств і відомств (Державної податкової адміністрації, Міністерства оборони, СБУ, Мінохорониздоров'я), мають бути передані Криму. Про це заявив глава уряду автономії Василь Джарти на зустрічі із викладачами і студентами Кримського державного медуніверситету, повідомляє Головне управління інформаційної політики Ради міністрів АРК.
В.Джарти відзначив, що впродовж останніх 5-7 років на території багатьох відомчих санаторно-курортних установ йде незаконне будівництво житлових будинків і приватних готелів.
"Для всієї країни і, тим більше, для кримчан це не таємниця. Президент поставив переді мною завдання навести лад, і я маю намір його вирішити", - заявив В.Джарти.
Він підкреслив, що відомства, що володіють кримськими санаторіями і пансіонатами, не зацікавлені в їх розвитку.
"Після передачі оздоровниць ми зможемо залучати інвестора і вкладати кошти в модернізацію здравниць, у яких ремонт не робили з 1940-х років", - відзначив В.Джарти.
Він повідомив, що, виконуючи доручення Президента, надіслав відомствам, яким належать кримські здравниці, листи з проханням передати ці об'єкти в сферу управління Радміну.
"Поки ніхто не погодився", - сказав В.Джарти. "Після виборів я обов'язково розмовлятиму з Президентом і покажу йому всі листи з відповідями", - додав глава Радміну Криму.
Як приклад він навів відповідь Податкової адміністрації України, в якій стверджувалося, що санаторії податковій службі "дуже потрібні, оскільки у працівників податкових органів України складна робота".