У Донецькій обл. викрито конвертаційний центр, який щороку переводив у готівку понад 100 млн грн

Вівторок 24 квітня 2012 11:32

У Донецькій області була припинена діяльність крупного конвертаційного центру. Четверо ділків надавали підприємцям послуги з переведення безготівкових грошових коштів у готівку. З цією метою вони зареєстрували на родичів і підставних осіб фіктивні фірми, реквізити і розрахункові рахунки яких використовували для своїх махінацій. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС у Донецькій області.

Члени організованої злочинної групи укладали безтоварні фіктивні договори купівлі-продажу, виконання робіт або надання послуг з подальшою нелегальною конвертацією і поверненням грошей, які надходили за нібито придбаний товар, надану послугу або роботу.

Готівку члени ОЗГ отримували на підприємствах оптової або роздрібної торгівлі за винагороду в 1% від загальної суми. Ці гроші зловмисники передавали підприємствам-контрагентам центру конвертації, залишаючи собі 5% від суми фінансової операції. Обіг коштів по розрахункових рахунках конвертцентру за рік складав понад 100 млн грн.

Нагадаємо, у Полтавській обл. було ліквідовано конвертцентр, який здійснив незаконних операцій на 106 млн грн.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся