ru ua

У ДНР стверджують, що підняли прапор над місцевою адміністрацією Вуглегірська

У ДНР стверджують, що підняли прапор над місцевою адміністрацією Вуглегірська

У самопроголошеній "Донецької народній республіці" стверджують, що підняли прапор над місцевою адміністрацією Вуглегірська Донецької області, передає сепаратистський "Донецьке агентство новин" з посиланням на "Міністерства оборони ДНР".

"Вуглегірськ повністю під контролем ополчення. Тільки що над будівлею місцевої адміністрації був піднятий прапор Донецької Народної Республіки", - цитує агентство представника бойовиків.

Також сепаратисти заявили, що невелика група українських військовослужбовців припинила опір і відступила з міста в напрямку основних позицій ВСУ.

Нагадаємо, інформація про те, що бойовики захопили Вуглегірськ, з'явилася ще вчора, 29 січня. Сьогодні у штабі АТО спростували цю інформацію. Пізніше народний депутат, командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко повідомив, що Вуглегірськ знаходиться під контролем терористів. При цьому народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко з посиланням на донецьку міліцію і батальйони повідомив, що Вуглегірськ залишається під контролем сил АТО.