ru ua

Вуглегірськ залишається під контролем сил АТО, - Геращенко

Вуглегірськ залишається під контролем сил АТО, - Геращенко Джерело фото:timenews.in.ua

Вуглегірськ Донецької області залишається під контролем сил антитерористичної операції. Про це у своєму Facebook заявив народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко.

"Говорив з начальником Донецької міліції В'ячеславом Аброськиным і з хлопцями з спецбатальйону міліції "Світязь" про ситуацію в районі Вуглегірська-Дебальцеве. Вуглегірськ та Дебальцеве - наші! Вчора у другій половині дня терористичні угруповання наступали на Вуглегірськ і навіть зайшли на одну з околиць цього містечка. Але ввечері в результаті точних артилерійських ударів і сміливих маневрів наших танкістів, ворог був зупинений", - написала Геращенко.

Він зазначив, що бої тривають на околиці Вуглегірська в бік Єнакієвого. В операції бере участь 13-й територіальний батальйон ВСУ.

В Дебальцевому ж центр міста тримає під контролем батальйон міліції спецпризначення "Світязь".

"Штаб АТО та Генштаб повністю в курсі ситуації навколо Вуглегірська й повинні приймати всі необхідні рішення для ефективного отбития атак і оборони Вуглегірської ділянки оборони", - зазначив Геращенко.

Нагадаємо, раніше народний депутат, командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко повідомив, що Вуглегірськ знаходиться під контролем терористів.