ua en ru

У ДНР передумали переносити вибори з 2 на 9 листопада

У самопроголошеній "Донецької народній республіці" вирішили не переносити вибори на 9 листопада і провести їх 2 листопада.

У самопроголошеній "Донецької народній республіці" вирішили не переносити вибори на 9 листопада і провести їх 2 листопада. Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомив глава "Центральної виборчої комісії" ДНР Роман Лягін, передає прес-служба сепаратистів.

Він повідомив, що перенесення виборів голови і депутатів" ДНР не буде.

"Вибори - складний багатоступінчастий процес, і з наближенням 2 листопада, графік стає все щільніше, ми працюємо в цілодобовому режимі. Не сумніваюся, ми встигнемо підготуватися", - заявив Лягін.

Лягін повідомив, що в даний момент сепаратисти зареєстрували дві "партії" на вибори - "Донецьку республіку" і "Вільний Донбас". З кандидатів у голови ДНР тільки Олександр Захарченко зібрав потрібну кількість підписів, щоб, за мірками сепаратистів, міг брати участь у виборах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в самопроголошених "Донецької народній республіці" і "Луганської народній республіці" збираються перенести вибори голів і депутатів парламенту" з 2 на 9 листопада 2014 р.