ru ua

У ДНР і ЛНР жителі збираються на мітингах вимагати у бойовиків пенсії і гумдопомогу

У ДНР і ЛНР жителі збираються на мітингах вимагати у бойовиків пенсії і гумдопомогу
У самопроголошених "Донецькій народній республіці" і "Луганській народній республіці" жителі збираються вийти на мітинги з вимогою до керівництва так званих "республік" виплатити пенсії і роздати гуманітарну допомогу.

У самопроголошених "Донецькій народній республіці" і "Луганській народній республіці" жителі збираються вийти на мітинги з вимогою до керівництва так званих "республік" виплатити пенсії і роздати гуманітарну допомогу. Про це заявив сьогодні на брифінгу заступник керівника інформаційно-аналітичного центру Володимир Полевий.

"Сьогодні у населених пунктах, захоплених терористами, місцеві жителі планують провести акції протесту перед адміністративними будівлями. Зокрема, люди вимагають від бойовиків забезпечити виплату пенсій та видати гуманітарну допомогу. Невдоволення місцевих жителів посилюється у зв'язку з поширенням інформації про розкрадання керівниками терористичних угруповань, насамперед - представниками козаків, грошей, які завозяться з Росії", - розповів Полевий.

При цьому він зазначив, що доставка гуманітарної допомоги з районів, контрольованих українськими властями, на території ДНР і ЛНР утруднена, оскільки бойовики відмовляють приймати вантажі і гарантувати їх розподіл серед людей.

Нагадаємо, 22 жовтня в м. Брянка Луганської області бойовики ЛНР розігнали мітинг місцевих жителів, які протестували проти невиплати пенсій.