ru ua

У Дніпропетровську активісти Євромайдану пікетували обласне МВС

У Дніпропетровську активісти Євромайдану пікетували сьогодні будівлю ГУ МВС України в області, вимагаючи належного розслідування минулорічних інцидентів, в яких постраждали прихильники євроінтеграції.

У Дніпропетровську активісти Євромайдану пікетували сьогодні будівлю ГУ МВС України в області, вимагаючи належного розслідування минулорічних інцидентів, в яких постраждали прихильники євроінтеграції. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Зокрема, вони вимагали розслідування нічного нападу на Євромайдан в Дніпропетровську 25 листопада 2013 р.

За словами координатора Євромайдану Віктора Романенка, до інциденту причетні молоді люди спортивної статури. Він вважає, що розслідування даних злочинів проти затягується.

У міліції цей вечір прийшло близько півсотні людей з прапорами України, перев'язаними чорними стрічками. Вони скандували "Герої не вмирають!", "Схід і Захід разом!", "Служіть народу!" і т.д.

Учасники пікету вимагали, щоб до них вийшов особисто начальник обласного управління міліції Віктор Бабенко. Вони вимагали від міліції гарантувати безпеку учасників Євромайдану в Дніпропетровську, а також надати інформацію про присутність і дії дніпропетровського "Беркута" у столиці.

Ситуацію з розслідуванням нападу на Євромайдан погодився прокоментувати перший заступник начальника обласної міліції Олександр Гриза: за його даними, слідство триває, однак підозрюваних у злочині так і немає.

"Порушено кримінальну справу і проводиться розслідування. З постраждалими проводили впізнання. У справі допитано як мінімум 74 людини. Осіб, яким сьогодні можна було б оголосити про підозру, на сьогодні, на жаль, немає", - сказав він активістам.