У Дніпропетровську 30 комунальних підприємств не платитимуть податок на землю

Середа 21 грудня 2011 14:10

Депутати міської ради Дніпропетровська проголосували за рішення про звільнення підприємств міста, діяльність яких впливає на життєзабезпечення, від сплати податку на землю в 2012 році. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

"Це в основному підприємства, які експлуатують житло, ОСББ, кооперативи і підприємства комунальної форми власності. Надходження платежів від податку на землю все одно йде в нацбюджет. Для того, щоб можна було сформувати господарсько-фінансові плани комунальних підприємств цього року, ми надали пільгу цього року, тому що вона вступає в дію з початку бюджетного року", - сказав мер Дніпропетровська Іван Куличенко. Також він зазначив, що жодним акціонерним товариствам або приватним підприємствам пільги на податок на землю не надаються.

Серед пільговиків - 25 ЖЕК, КП "Дніпропетровський електротранспорт", ДП "Дніпропетровський метрополітен", КП "Спеціалізована ремонтно-будівельна ділянка", КП "Бюро обліку майнових прав і діяльності з нерухомістю" і КП "Впорядкування".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся