ua ru

У Данії в результаті отруєння зараженими сосисками померли 12 людей

У Данії в результаті отруєння зараженими сосисками померли 12 людей

В Данії в результаті отруєння зараженими сосисками померли 12 людей, ще у 8 людей виявлений позитивний результат на наявність листерий. Про це повідомляє BBC News.

Як повідомили місцеві влади, сосиски були виготовлені з зараженого м'яса, яке поставлялося з невеликої фабрики, розташованої в 30 км від Копенгагена.

У м'ясі були виявлені бактерії лістерії, які смертельно небезпечні для дітей, літніх людей і людей зі слабкою імунною системою. Лістерії виживають навіть при низьких температурах і викликають лихоманку і біль у м'язах. При цьому симптоми можуть проявлятися навіть через два місяці після зараження.

Продукція була вилучена з продажу. Фабрику закрили і розпочато розслідування порушень санітарних норм.

У данському міністерстві охорони здоров'я SSI стверджують, що спалах захворювання знаходиться під контролем. Зараз чиновники намагаються визначити, чи поставлялося заражене м'ясо в школи, ресторани або на експорт.

Як повідомило Міністерство продовольства, сільського господарства та рибальства Данії, з вересня 2013 р. в Данії було зафіксовано 20 випадків захворювання на лістеріоз, а за лише останні 2 місяці їм захворіли 15 осіб.