У Чернівцях у медуніверситеті відбувся вибух, загинула 1 людина

НовиниНадзвичайні події    27.12.2012 - 15:34

Сьогодні, 27 грудня 2012 р., у Чернівцях близько 12:00 в міліцію надійшло повідомлення, що в одному з корпусів Буковинського державного медичного університету стався вибух. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Працівники правоохоронних органів, які прибули на місце події, виявили в приміщенні корпусу університеті труп 62-річного жителя Чернівців. За попередньою версією, між загиблим і працівником університету існували неприязні стосунки з приводу виділення земельної ділянки в садівничому товаристві. Як було встановлено в ході перевірки, вибуховим пристроєм, швидше за все, була бойова граната, яка здетонувала і стала причиною загибелі людини.

Крім того, від вибуху постраждали студент і викладач медичного університету, які проходили поруч. Від стаціонарного лікування вони відмовилися, загрози їх життю та здоров'ю немає.

На місце події виїжджали керівники прокуратури, УМВС та ГУ МНС в Чернівецькій області. За цим фактом порушено кримінальну виробництво, хід якого перебуває на контролі Генерального прокурора України.

Читайте також: Через вибух газу в житловому будинку в Луганській області постраждали 5 осіб

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top