RU

В Черкаській обл. 100 відпочиваючих, залишених на острові, доставили до берега

В Черкаській області служба цивільного захисту в Канівському районі спільно з КП "Канівська човнова станція" доставили до берегу Канева 100 відпочиваючих, яких залишили на острові р. Дніпро в межах міста. Про це повідомляє прес-служба МНС України.

29 липня о 4:10 до територіального управління МНС у Черкаській області надійшло повідомлення про те, що на острові р. Дніпро в межах міста Канева на відстані 150 метрів від берега просять про допомогу понад 100 людей, які самостійно не можуть потрапити на берег.

Напередодні, 28 липня, о 23:00 на острові було організовано дискотеку (організатори даного заходу встановлюються). З невідомих причин організатори не забезпечили транспортування людей у зворотному напрямку, на берег у місто, через що відпочиваючі здійняли паніку, а деякі намагались потрапити на берег вплав.

Відзначимо, 20 липня МНС виступило з ініціативою організувати комісійні виїзди робочих груп у складі представників місцевої влади, МНС, Держтехногенбезпеки, санепідемстанцій та інших зацікавлених відомств з метою посилення контролю за впорядкуванням зон відпочинку та місць купання в усіх регіонах України.