У Берліні переноситься термін відкриття нового аеропорту до жовтня 2013 р
Новий аеропорт німецької столиці "Берлін-Бранденбург ім. Віллі Брандта" почне працювати не раніше 27 жовтня 2013 р. Інформацію про це поширила влада Берліна, передає Reuters. Раніше очікувалося, що новий об'єкт буде запущений в експлуатацію 17 березня 2013 р.
Дата введення в дію нової повітряної гавані переносилася неодноразово. Відзначимо, що спочатку відкриття аеропорту планувалося в 2011 р. Офіційною причиною перенесення називають невідповідність систем пожежної безпеки пропонованим вимогам.
Читайте також: Бортпровідники Lufthansa проводять страйк, скасовано 1200 рейсів
На даний момент столицю Німеччини обслуговують два пасажирських аеропорту: "Берлін-Тигель" і "Берлін-Шенефельд". Планується, що після введення аеропорту "Берлін-Бранденбург" обидва інших закриються.
Берлін-Бранденбург стане третім за величиною в ФРН після аеропортів у Франкфурті та Мюнхені. Очікується, що новий аеропорт буде обслуговувати до 27 млн пасажирів на рік.