У "Батьківщині" здивовані подачею Кубіва у відставку

У фракції "Батьківщина" здивовані, що їх представник, голова Національного банку України Степан Кубів подав у відставку.

У фракції "Батьківщина" здивовані, що їх представник, голова Національного банку України Степан Кубів подав у відставку. Про це РБК-Україна повідомив народний депутат від "Батьківщини" Андрій Павловський.

"Вимоги голові НБУ писати заяву про відставку при обранні нового Президента немає. Я не знаю, навіщо він це зробив... Президент не має права знімати голову НБУ, є окремий закон "Про Національний банк України". Там все прописано, як призначається голова НБУ. Голова НБУ підзвітний парламенту, що лише Верховна Рада може відправити його у відставку. Президент зареєстрував цю постанову в парламенті, тому що Кубів написав заяву за власним бажанням", - сказав Павловський.

Він підкреслив, що Верховна Рада повинна прийняти відставку Кубіва, а вже потім розглядати наступне пропозицію Президента.
Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді призначити Валерію Гонтареву на посаду голови Національного банку України замість Степана Кубіва.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся