У "АІС" спростували інформацію про банкрутство Кременчуцького автоскладального заводу

Група компаній "АІС" виступила зі спростуванням інформації про те, що Кременчуцький автоскладальний завод, що входить до складу групи компаній "АІС" - банкрут, який не має діючого штату персоналу і, відповідно, не веде виробничу діяльність. Про це йдеться в офіційному спростуванні компанії від 23 червня 2014 року.

"Група компаній "АІС" офіційно заявляє, що опублікована інформація не відповідає дійсності. ТОВ "ВО Кременчуцький Автоскладальний завод" (код ЄДРПОУ 36410382) ніколи не перебував у стані банкрутства і ніколи не подавав заяв про банкрутство. ТОВ "КРАСЗ" є провідним автомобільним заводом України. Кількість зайнятих працівників на підприємстві перевищує 500 осіб. За 2013 рік КрАСЗ збільшив випуск автомобілів у 3 рази, незважаючи на падіння українського автомобільного ринку в 2013 році на більш ніж 7%, Кременчуцький автоскладальний завод виготовив більше 9 тис. автомобілів. За 5 місяців 2014 року Кременчуцький автоскладальний завод виготовив більше 7 тис. автомобілів, показавши зростання виробництва більш ніж на 500% (у порівнянні з аналогічним періодом минулого року)", - повідомили в компанії.

Згідно тексту спростування, свідомо неправдива інформація була поширена групою DCH спільно з Укрсиббанком, які протягом кількох років намагаються дискредитувати ділову репутацію Групи компаній "АІС" у зв'язку з суперечкою між "АІС" і Укрсиббанком.

Група компаній "АІС" також заявляє, що з кінця 2013 року вона стала жертвою безперервних спроб рейдерського захоплення і наклепу в ЗМІ з боку групи DCH, яка використовує неврегульовані відносини між банком і ГК "АІС".

"Протягом останніх місяців ця структура, відома гучними рейдерськими захопленнями в минулому, провела цілий ряд "чорних PR-кампаній" проти ГК "АІС". Група компаній "АІС" веде офіційний бізнес і є одним з найбільших платників податків та роботодавців серед автомобільних компаній", - наголошується в спростуванні.

Нагадаємо, що в 2013 р. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило зміни і доповнення до діючої інвестиційної програми розвитку КрАСЗ. Завод є переможцем у національному конкурсі "Кращий вітчизняний товар" і протягом ряду років входить у рейтинг "ТОП 100. Кращі платники податків України".

18 червня 2014 р. понад 100 співробітників "АІС" КРАСЗ провели пікет біля Верховного Суду України виступаючи за справедливе європейське правосуддя і вимагали припинити неправомірні рейдерські дії групи DCH.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся