В Афганістані в результаті вибуху біля будівлі ООН загинули три співробітники місії

НовиниНадзвичайні події    31.10.2011 - 15:20

В результаті теракту біля будівлі управління верховного комісара Організації Об'єднаних Націй (ООН) у справах біженців в Кандагарі на півдні Афганістану загинули три співробітники місії, повідомили сьогодні представники організації. Вони уточнили, що загальна кількість загиблих в результаті інциденту досягає п'яти чоловік. Ще двоє людей серйозно постраждали, передає Associated Press.
Раніше повідомлялося, що в результаті інциденту загинули три людини. В адміністрації Кандагара додали, що загиблі служили охоронцями і в момент вибуху перебували на своїх постах біля входу в будівлю.
У правоохоронних органах міста відзначили, що вибухнув замінований автомобіль, за кермом якого перебував терорист-смертник. Після того як вибуховий пристрій був приведений в дію, на місці події почалася перестрілка: скориставшись моментом, бойовики взяли під контроль будівлю ветеринарної клініки, розташоване поруч з будівлею ООН, представники НАТО і афганської армії спробували вибити їх звідти. Через кілька годин операції бойовики були ліквідовані.
Відповідальність за теракт взяла на себе терористичне угрупування "Талібан".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top