Звільнено гендиректора Запорізького титано-магнієвого комбінату В.Кучука.

Контракт з Віталієм Кучуком, генерельним директором казенного підприємства "Запорізький титано-магнієвий комбінат" (ЗТМК), розірваний. Про це заявив під час візиту на підприємство міністр промислової політики Дмитро Колесников, передає кореспондент РБК-Україна.


"Керівника ЗТМК поки немає. Зараз його обов'язки виконує Костянтин Печериця, комерційний директор підприємства", - повідомив журналістам міністр. За його словами, причинами для такого кроку стало те, що попереднє керівництво не займалося перспективним розвитком комбінату і не мало будь-якої концепції розвитку підприємства.

В.Кучук був призначений в 2008 р. виконуючим обов'язки генерального директора ЗТМК, від лютого 2009 р. - генеральний директор ЗТМК. Раніше він очолював компанію ТОВ "ДВС Компані, Лтд." (Дніпропетровськ), в той же час останні три роки був керуючим компанії UA-Silica (Дніпропетровськ).

К.Печериця є генеральним директором ТОВ "Титан Трейд", що здійснює комерційну діяльність ЗТМК. Депутат Запорізької обласної ради 5 скликання (з 2006), член Партії регіонів від 2004 р.

ЗТМК - державне підприємство, яке є єдиним в Україні виробником металевого губчастого титану. Близько 80% продукції підприємства, що використовується переважно в аерокосмічній галузі, суднобудуванні та хімічній промисловості, реалізується на зовнішніх ринках. Його проектна потужність - близько 20 тис. т металевого губчастого титану на рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся