Посилення держконтролю за якістю імпортних нафтопродуктів не призведе до подорожчання, - експерт

Посилення уваги держави до якості імпортних нафтопродуктів не призведе до підвищення цін на них за умови оперативного проведення відповідних перевірок. Таку думку озвучив директор центру суспільно-економічних експертиз "Ukraine XXI" Віктор Мельничук.

"Держоргани у піднятті цін політично зацікавлені, а тому палицю навряд чи будуть перегинати", - зазначив експерт.

Мельничук припускає, що ключові учасники ринку, заздалегідь знаючи про відповідне доручення Миколи Азарова Міністерству доходів і зборів, могли підготуватися до нових регламентів роботи і завезти достатньо пального в Україні на адаптаційний період.

"Слід також не забувати про те, що в разі форс-мажорів на ринку вітчизняні НПЗ потужності для того, щоб заповнити нестачу на ринку через імпортний фактор", - додав експерт.

Нагадаємо, раніше експерт компанії UPECO Олександр Сіренко озвучував думку, що посилення держконтролю за якістю імпортних нафтопродуктів є виправданим кроком, враховуючи динамічне зростання імпорту в Україну

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся