Збитки від граду на Закарпатті складають 103 млн гривень, - Москаль

НовиниСуспільство    13.07.2016 - 04:58
Фото: Геннадій Москаль розповів про ліквідацію наслідків граду на Закарпатті
Фото: Геннадій Москаль розповів про ліквідацію наслідків граду на Закарпатті

Документи на відшкодування збитків від граду на Закарпатті чекають затвердження в Кабміні

Для ліквідації наслідків граду на Закарпатті, компенсацій населенню та відновлення основних інфраструктурних об’єктів необхідно 103 мільйони гривень. Про це заявив голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль в інтерв’ю порталу "Слово і Діло".

"Ми підключили всі райони. Малозабезпеченим ми допомогли. Зараз ми підготували всі документи, пройшли всі комісії. Загальні збитки складають 103 млн гривень. Це і компенсація населенню, і відновлення об’єктів соціальної сфери: шкіл, дитсадків, лікарень, ФАПів, музичних шкіл", - сказав він.


За його словами, наразі всі необхідні документи для ліквідації наслідків граду на Закарпатті передані до Кабінету міністрів. Після відповідної постанови облдержадміністрація регіону розпочне розрахунки з підрядниками.

"Зараз воно на розгляді в Кабміні, чекаємо постанови. Ми розрахуємося з підрядниками й розрахуємося з тими людьми, які поклали покрівлю власним коштом. Цих коштів повністю вистачить. Сьогодні жодної критичної проблеми немає - ніхто без даху над головою не залишиться", - пояснив він.

Нагадаємо, раніше Геннадій Москаль заявляв, що для ліквідації граду на Закарпатті потрібно трохи більше 100 мільйонів гривень.

 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top