Рівень виконання судових рішень в Україні зріс до 18%, - Петренко

НовиниСуспільство    30.01.2018 - 12:32
Фото: Павло Петренко (kmu.gov.ua)
Фото: Павло Петренко (kmu.gov.ua)

В Україні діє 551 точка доступу до безоплатної правової допомоги

Рівень виконання судових рішень в Україні зріс до 18%. Про це на прес-конференції повідомив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляє РБК-Україна.

"Рівень виконання судових рішень зріс до 18%. Ми завершили розбудову системи безоплатної правової допомоги. В усіх куточках країни діє 551 точка доступу до безоплатної правової допомоги. Маже 880 тис. українців звернулися до центрів та бюро за допомогою. Сьогодні майже 8 млн українців мають право на отримання безоплатної правової допомоги", - сказав він.

Крім того, за слвоами Петренка, 80% українців у соцопитуваннях підтвердили, що вони потребують захисту прав.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року президент України Петро Порошенко підписав указ №361/2017 "Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!". Документ визначає, що органи місцевого самоврядування повинні сприяти забезпеченню реалізації цього проекту шляхом проведення відповідної інформаційно-роз'яснювальної роботи. Зокрема, на регіональних телеканалах повинні бути створені програми, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top