Рівень води в українській частині Дунаю зростає на 10 см щодня, - Кульбіда

Понеділок 04 серпня 2014 13:22
В українській частині Дунаю щоденно рівень води зростає на 10 см.

В українській частині Дунаю щоденно рівень води зростає на 10 см. Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор Гідрометцентру при ДержНС Микола Кульбіда, передає кореспондент РБК-Україна.

«Гідрологічна ситуація на річках України на сьогоднішній день є спокійною. Рівні води практично не змінюються, або спостерігається незначне їхнє падіння, лише на українській ділянці Дунаю щоденно йде зростання рівнів води на 10-13 см на гідрологічних постах Рені та Ізмаїл. Це пов'язано з тим, що над територією західної Європи сформувався дощовий паводок, який поступово рухається вниз по течії і вже досяг території України. Цей паводок не несе якоїсь суттєвої загрози, максимальні рівні води будуть спостерігатися протягом найближчих 7-10 днів і будуть вищими від звичайних на 10-20 см, але ніяких загроз і підтоплень не несуть», - сказав він.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся