Рівень свободи в Інтернеті в Україні поступово погіршується, - дослідження

Ілюстративне фото (GettyImages)
Ілюстративне фото (GettyImages)

Експерти пов'язують це з прагненнями силових структур "контролювати та забороняти" свободу висловлювань в Інтернеті

Рівень свободи в Інтернеті в Україні поступово погіршується. Про це йдеться у рейтингу Свободи в Інтернеті від Freedom House, передає РБК-Україна.

Як повідомляється, за останні сім років країна з абсолютно вільної перетворилася на "частково вільну".

Українські експерти пов'язують це з постійними прагненнями українських силових структур "контролювати та забороняти" свободу висловлювань в Інтернеті, незважаючи на українське законодавство, а також з позасудовим блокуванням інтернет-ресурсів в Україні відповідними рішеннями різних органів влади.

Рівень свободи в Інтернеті в Україні поступово погіршується, - дослідження

Нагадаємо, Рада із прав людини Організації Об'єднаних Націй (РПЛ ООН) ухвалила рішення затвердити розширену резолюцію щодо "онлайн-прав".

ООН закликала країни "переглянути свої процедури, практику та законодавчі акти, що стосуються перлюстрації листування, а також застосовувані ними заходи перехоплення і збору особистої інформації, включаючи практику масової стеження, з метою захисту права на недоторканність приватного життя".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся