Помер Стівен Гокінг

Помер Стівен Гокінг
Фото: Стівен Гокінг (facebook.com/stephenhawking)

Знаменитий британський фізик помер у Кембриджі на 77-му році життя

У Великій Британії на 77-му році життя помер знаменитий фізик Стівен Гокінг. Про це повідомили представники сім'ї вченого, передає BBC.

"Ми глибоко засмучені тим, що наш улюблений батько помер сьогодні. Він був великим ученим і екстраординарною людиною, роботи і спадщина якого будуть жити довгі роки", - йдеться в заяві сім'ї.

Стівен Гокінг народився 8 січня 1942 року в Оксфорді. У 1962 році закінчив Оксфордський університет як бакалавр з математики та фізики, а вже в 24 роки отримав ступінь доктора філософії Кембриджського університету.

У 1963 році у нього було діагностовано невиліковне захворювання - бічний аміотрофічний склероз.

Британський фізик був відомий своєю роботою з чорними дірами і відносністюі написав кілька науково-популярних книг, у тому числі "Коротку історію часу".

Він займався вивченням проблеми виникнення космологічної сингулярності - первинного стану Всесвіту, з якого він, відповідно до теорії Великого вибуху, безперервно розширюється.

Нагадаємо, знаменитий англійський фізик-теоретик і популяризатор науки Стівен Гокінг спрогнозував зникнення людства до 2600 року.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся