ua ru

В Умані на хабарі затримали начальника юридичного відділу податкової інспекції

В Умані на хабарі затримали начальника юридичного відділу податкової інспекції Фото: жінку затримали після отримання 10 тис. грн (gp.gov.ua)

Податківець вимагала від директора фермерського господарства хабар в розмірі 30 тис. грн

В Умані Черкаської області на хабарі затримали начальника юридичного відділу податкової інспекції. Про це повідомила прокуратура Черкаської області в Facebook.

"На гарячому затримано начальника юридичного відділу Уманської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області, яка вимагала від директора фермерського господарства неправомірну вигоду в розмірі 30 тис. грн за нездійснення штучних перешкод у процесі проведення ліквідаційної процедури господарюючого суб’єкта", - говориться в повідомленні.

Жінку затримали після отримання частини хабаря в розмірі 10 тис. грн.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

В Умані на хабарі в розмірі 30 000 грн. затримано начальника юридичного відділу податкової інспекції (ФОТО) У четвер,...

Опубліковано Прокуратура Черкаської області 17 серпня 2017 р.

Нагадаємо, раніше прокуратура міста Києва спільно із співробітниками Служби безпеки України затримала керівника однієї з філій державного АТ "Укрексімбанк" на отриманні хабара в сумі 60 тис. грн.