ru ua

УЛФ Бахматюка завантажив на елеватори понад 1,2 млн тонн зернових нового врожаю

УЛФ Бахматюка завантажив на елеватори понад 1,2 млн тонн зернових нового врожаю Ілюстративне фото (з відкритих джерел)

Зараз на полях агрохолдингу зібрані практично всі культури

Один з найбільших українських агрохолдингів, "Укрлендфармінг" бізнесмена Олега Бахматюка, відзвітував про надходження на власні елеватори понад 1,2 млн тонн зернових, зернобобових та олійних культур урожаю 2019 року. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі компанії.

Зараз на полях агрохолдингу зібрані практично всі культури, окрім кукурудзи, і триває прибирання.

Як розповів Володимир Сущенко, заступник генерального директора з питань зернозберігання і комбікормового виробництва групи компаній "Укрлендфармінг", станом на 16 жовтня до елеваторів компанії завантажили понад 1,2 млн тонн зернових, зернобобових та олійних культур як власного виробництва, так і від сторонніх поклажодавців.

"Якщо точніше - 1 млн 213 тис. тонн в заліковій вазі. Збір проходив відповідно до планового графіка. Звичайно, цьому сприяли і погодні умови. А головне - належна підготовка елеваторних комплексів до збирального сезону. Зараз найбільші в мережі "Укрлендфармінг" елеватори "Агротерминал Констракшин" і "Елеватор Агро" цілодобово приймають 11 тисяч тонн зернових кожен. Збиральна кампанія триває", - сказав він.

"Укрлендфармінг" - один з найбільших агрохолдингів країни, займається вирощуванням зернових та олійних культур, виробництвом насіння, тваринництвом, виробництвом яєць і яєчних продуктів (Avangardco IPL). Підприємства групи компаній працюють в більш ніж 600 населених пунктах 22 областей України.