"Укрзалізниця" завершує роботу над планом модернізації залізничної інфраструктури

НовиниІнфраструктура    31.10.2016 - 15:51
Фото: Володимир Омелян
Фото: Володимир Омелян

У Мінінфраструктури заявили про прагнення "Укрзалізниці" перейти на ж/д продукцію українського виробництва

ПАТ "Укрзалізниця" завершує роботу над планом модернізації залізничної інфраструктури. Про це сьогодні журналістам повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає кореспондент РБК-Україна.

"Укрзалізниця" зараз завершує роботу над п'ятирічним планом модернізації залізничної інфраструктури та рухомого складу", - сказав він.

Глава відомства також повідомив про проведення зустрічі з українськими підприємцями для обговорення можливості поставок ж/д продукції українського виробництва для "Укрзалізниці" у 2017 році.

"Через два тижні ми плануємо велику зустріч з українськими виробниками, вагонобудівними компаніями, локомотивостроительными, виробниками коліс та інших видів продукції для української залізниці, щоб чітко з ними обговорити плани на 2017 рік", - сказав Омелян.

"Ми поки що працюємо над проектом, щоб замовлення "Укрзалізниці" виконували українські компанії... В наступному році ми будемо робити все, щоб максимальна кількість замовлень УЗ була розміщена на українських потужностях", - додав міністр.

При цьому Омелян зазначив, що в цьому році буде чітко визначений план закупівель для УЗ у 2017 році.

"Ми визначили параметри, необхідну кількість і напрямки таких закупівель для того, щоб український бізнес міг підготуватися належним чином взяти участь у тендерах", - сказав глава міністерства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" запускає з 4 листопада швидкісний двоповерховий потяг "Інтерсіті" сполученням Харків-Київ-Вінниця.

"Укрзалізниця" проклала у південних Карпатах тунель до Європи "Укрзалізниця" призначила новий поїзд з Полтави до Костянтинівки
Читайте в розділі

Рада провалила зміни до Митного кодексу для сприяння розвитку судноплавства

Рада планує розширити коло суб’єктів, судна яких мають право плавання під держпрапором

Рада прийняла за основу законопроект про перевезення небезпечних вантажів

On Top