"Укрзалізниця" запускає з 22 грудня швидкий поїзд "Київ-Маріуполь"

НовиниТранспорт    24.11.2016 - 07:01
Фото: поїзд "Київ-Маріуполь" почне курсувати з 22 грудня
Фото: поїзд "Київ-Маріуполь" почне курсувати з 22 грудня

Запуск став можливим завдяки реконструкції ділянки Запоріжжя - Комиш-Зоря - Волноваха

ПАТ "Укрзалізниця" запроваджує з 22 грудня 2016 року курсування швидкого нічного поїзда №184/183 між Києвом та Маріуполем. Про це повідомила прес-служба "Укрзалізниці".

"Запуск ще одного поїзда між столицею та Маріуполем став можливим завдяки реконструкції ділянки Запоріжжя - Комиш-Зоря - Волноваха, яку залізничники провели в цьому році", - йдеться у повідомленні.

Як повідомив голова правління "Укрзалізниці" Войцех Балчун, новий поїзд робитиме лише кілька зупинок, і матиме зручний час відправлення і прибуття у Київ.

Поїзд №184/183 "Київ-Маріуполь" категорії "нічний швидкий" курсуватиме з 22 грудня по парних числах через день, відправлення з Києва о 18:53, прибуття в Маріуполь наступного дня о 12:20.

У зворотному напрямку з Маріуполя поїзд курсуватиме з 23 грудня через день по непарних числах, відправлення о 17:46 та прибуття на станцію Київ-Пасажирський наступного дня о 12:08.

Поїзд, що складається з 15 вагонів (плацкартні, купейні та СВ), робитиме зупинки у Запоріжжі та Дніпрі.

Квитки на поїзд вже найближчим часом будуть доступні на офіційному онлайн-сервісі "Укрзалізниці" з продажу та бронювання квитків booking.uz.gov.ua, а також в залізничних касах.

Зазначається, що окрім поїзда №184/183, на цьому напрямку також курсує поїзд №84.

Нагадаємо, ПАТ "Укрзалізниця" призначила чотири додаткових поїзди на новорічні свята.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
"Укрзалізниця" повідомляє про затримку близько 30 поїздів через складні погодні умови Реформування "Укрзалізниці" може тривати 5-10 років, - Омелян
On Top