"Укрзалізниця" увільнила Бреуса від виконання обов’язків директора з пасажирських перевезень

"Укрзалізниця" увільнила Бреуса  від виконання обов’язків директора з пасажирських перевезень
Фото: "Укрзалізниця" звільнила главу з пасажирських перевезень Бреуса

Ігор Бреус виконував обов’язки директора з пасажирських перевезень і сервісу з грудня 2015

Правління ПАТ "Укрзалізниця" вирішило увільнити Ігоря Бреуса від виконання обов’язків директора з пасажирських перевезень і сервісу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Укрзалізниці".

"19 квітня 2016 року на черговому засіданні правління ПАТ "Укрзалізниця" прийняло рішення увільнити Ігоря Бреуса від виконання обов’язків  директора з пасажирських перевезень і сервісу. Приводом для цього стала поширена ЗМІ інформація про вкрай незадовільну ситуацію щодо організації роботи у пасажирському секторі залізничного транспорту", - йдеться у повідомленні.


Ігор Бреус виконував обов’язки директора з пасажирських перевезень і сервісу з грудня минулого року.

Як зазначається, "Укрзалізниця" позиціонує себе як перевізник, що прагне удосконалити якість та сервіс і очистися від будь-яких проявів корупції чи бездіяльності посадових осіб. Повідомляється, що на керівних посадах менеджмент компанії прагне бачити відповідальних, фахових, сумлінних та активних управлінців, які ефективно налагоджують виробничі процеси та викорінюють такі випадки, які кидають тінь на роботу компанії, підривають довіру до розпочатих реформ.

"Очільників філій та різних напрямків роботи галузі правління ПАТ "Укрзалізниця" обирає за результатами відкритих відборів, тому прозоро буде обрано керівника, який у подальшому буде курувати напрямок пасажирських перевезень і сервісу", - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України 20 квітня планує призначити керівників ПАТ "Укрзалізниця" та УДППЗ "Укрпошта".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся