Укрвинпром вважає, що Держспоживінспекція дискредитує вітчизняну виноробну продукцію

Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості "Укрвинпром" вважає неаргументованою позицію, озвучену головою Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів (Держспоживзахист) Сергієм Орєховим під час брифінгу Кабінету міністрів України, щодо якості алкогольних напоїв деяких брендів, зокрема, продукції підприємств, що входять до складу корпорації, а саме: ОП "Ужгородський коньячний завод" та ДП "Лівадія". Про це повідомляє прес-служба корпорації.

Як зазначається в тексті виступу, опублікованому на сторінці Орєхова у Facebook, в результаті перевірок, які проводилися з метою запобігання надходження на споживчий ринок неякісних та небезпечних алкогольних напоїв, пива та виноматеріалів, коньяк України "Тиса П'ять зірок" і вино напівсухе біле "Магарач" визнані такими, що не відповідають вимогам органолептичних показників".

"Корпорацією неодноразово зазначалося, що органолептичну оцінку коньяків і вин повинні давати фахівці, які мають не тільки спеціальну освіту, але і відповідний досвід роботи на підприємстві. До сьогоднішнього дня претензій до якості цих алкогольних напоїв не було, тому існує ймовірність, що перевірені зразки можуть бути виготовлені не на зазначених підприємствах", - зазначив генеральний директор корпорації "Укрвинпром" Володимир Кучеренко.

Крім того, продукція зазначених виноробних підприємств регулярно оцінювалася на закритих засіданнях центральної галузевої дегустаційної комісії корпорації "Укрвинпром", де зразки шифруються спеціальною комісією (закривається навіть форма пляшки, щоб неможливо було визначити виробника продукції), і жодного разу не мала зауважень до її органолептичними показниками, а навпаки - отримувала високі оцінки фахівців-дегустаторів.

Не менш важливим є той факт, що на презентації-дегустації української виноробної продукції в штаб-квартирі міжнародної організації винограду і вина (МОВВ), яка була проведена Україною вперше серед країн СНД у лютому поточного року, українська виноробна продукція, представлена на цьому важливому для нашої країни заході, отримала найвищі оцінки якості фахівців країн ЄС, в тому числі і продукція ОП "Ужгородський коньячний завод".
Враховуючи вищевказані факти, фахівці корпорації прийшли до висновку, що така неправомірна дискредитація української виноробної продукції в особі провідних виноробних підприємств здійснюється з метою підірвати конкурентоспроможність вітчизняних виробників, що, в свою чергу, є неприйнятним, відзначається у повідомленні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся