Укртрансінспекція в 2012 р. анулювала більше 1 тис. ліцензій автоперевізників

НовиниЕкономіка    26.12.2012 - 09:45

Укртрансінспекція в 2012 р. за результатами cистематичних перевірок транспортних засобів на маршрутах руху та за місцем знаходження суб'єктів господарювання анулювала більше 1 тис. ліцензій автоперевізників. Про це повідомив заступник голови Укртрансінспекції Геннадій Рак 25 грудня під час cпільної наради Мінінфраструктури, ВГО "ВААП" та Укртрансінспекцї з питань внутрішніх пасажирських перевезень автомобільним транспортом, передає прес-служба Мінінфраструктури.

Всього, за словами Рака, у 2012 р. територіальними органами Укртрансінспекції здійснено понад 5 тис. перевірок за місцезнаходженням суб'єктів та ліцензійних умов. За цей час було перевірено понад 177 тис. автотранспортних засобів, з яких 10% - автотранспортні засоби, якими надавались послуги з перевезень пасажирів та вантажів нелегально.

За підсумками перевірок виявлено майже 52 тис. порушень законодавства про автомобільний транспорт, з яких більше 40% скоєні нелегальними автоперевізниками.

За результатами розгляду матеріалів про порушення анульовано 1050 ліцензій, видано більше 18 тис. приписів і розпоряджень щодо усунення виявлених порушень та застосовано фінансових санкцій на загальну суму приблизно 16 млн грн, зокрема, 46% - за нелегальні перевезення. До державного бюджету України вже перераховано 13 млн грн, при цьому із цих коштів біля половини стягнуто з нелегальних перевізників.

"Крім того, з метою виведення з ринку надання послуг пасажирського автомобільного транспорту автоперевізників, які фактично здійснюють регулярні перевезення, маскуючи свою діяльність під нерегулярні, регулярні спеціальні та перевезення для власних потреб, спільно з ДАІ, ДСБЕЗ МВС України та ДПС України проведено більше 2 тис. спільних рейдових перевірок. У результаті цього заборонено до експлуатації 194 транспортних засобів, що здійснювали діяльність поза межами правового поля", - зазначили в прес-службі.

Читайте також: Мінінфраструктури видало резервні дозволи на міжнародні вантажні автоперевезення на 2012 р

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top