В "Укрспирті" заявили про готовність взаємодіяти із співробітникам податкової міліції

НовиниНадзвичайні події    24.07.2017 - 18:48
Фото: "Укрспирт" (facebook.com/ukrspirt/)
Фото: "Укрспирт" (facebook.com/ukrspirt/)

Керівництво "Укрспирту" відноситься до обшуку, як до планової перевірки

В "Укрспирті" заявили про готовність взаємодіяти із співробітникам податкової міліції. Про це йдеться у коментарі компанії щодо обшуків, які сьогодні проходять на підприємстві.

Як зазначається у заяві, наразі на місцях провадження діяльності "Укрспирту" співробітники Державної фіскальної служби України під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України проводять обшуки.

"Керівництво підприємства не вбачає нічого надзвичайного в цих діях і відноситься до обшуку, як до планової перевірки, готове взаємодіяти та всіляко допомагати співробітникам податкової міліції, адже переконане, що цей обшук допоможе розібратись у добросовісності роботи співробітників підприємства та в разі виявлення правопорушень, притягти винних до відповідальності, що позитивно позначиться на майбутній роботі ДП "Укрспирт", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що податкова міліція проводить обшуки на 41 спиртовому заводі по справі про незаконне виробництво і реалізацію підакцизної продукції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top