"Укрспирт" залишив колишню ціну на спирт

Середа 19 серпня 2015 12:15
"Укрспирт" залишив колишню ціну на спирт
Фото: Роман Іванюк

Вартість етилового спирту класу "Люкс" у серпні залишається 240 грн/дал

Керівництво ДП "Укрспирт" переглянуло вартість одного декалітра етилового спирту класу "Люкс" в серпні і залишила її на колишньому рівні - 240 грн/дал. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрспирту".

"З 1 серпня 2015 року ціна одного декалітра спирту така ж, як у липні, червні та травні - 240 гривень", - йдеться в повідомленні.

Крім того, виконуючий обов'язки керівника ДП Роман Іванюк переконаний, що зростання ціни на спирт етиловий цього року не передбачається.

"Ми постійно стежимо за ринковою ситуацією і максимально швидко реагуємо на всі зміни. Адже на заводах ДП "Укрспирт" вартість сировини і газу в собівартості готової продукції становить 90%", - сказав Іванюк.

Нагадаємо, обсяги виробництва спирту етилового за 7 місяців 2015 р. в цілому по ДП "Укрспирт" склали 4543,9 тис. дал. У першому півріччі 2015 р. підприємство отримало чистий фінансовий прибуток до оподаткування у розмірі 96 млн грн.

В липні керівництво ДП "Укрспирт" також переглянуто ціну спирт і вирішив її не піднімати.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся