ru ua

"Укррічфлот" просить перевірити наявність конфлікту інтересів у голови ДПІ Подільського району Києва

"Укррічфлот" підготував і подав заяву до прокуратури міста Києва з вимогою про передачу розслідування по перевірці наявності конфлікту інтересів у керівника ДПІ Подільського району столиці в НАБУ. Про це повідомляє газета "Дзеркало тижня".

В АСК "Укррічфлот" заявляють, що з червня 2014 р., на посаду керівника ДПІ Подільського району столиці призначено людину, яка може бути зацікавлена у створенні штучних перешкод для діяльності компанії "Укррічфлот". Нинішній керівник ДПІ Подільського району Марина Твердохліб попередні 9 років до держслужби займала керівні посади в судноплавних компаніях, які є прямими конкурентами "Укррічфлоту". У перший своєї роботи новоспечена чиновниця ініціювала продовження строків перевірки діяльності "Укррічфлоту", яка завершилася за кілька днів до призначення її на посаду, пише видання.

Після видання Мариною Твердохліб незаконного наказу про продовження строків перевірки "Укррічфлоту", її підлеглі "намалювали" заниження доходів АСК "Укррічфлот", у сумі понад 100 млн грн , а також незаконно донарахували до сплати в бюджет податки і штрафні санкції на загальну суму 21 млн. грн, говориться в матеріалі.

За даними "Дзеркала тижня", незаконність дій Марини Твердохліб та її підлеглих підтверджується декількома рішеннями судів різних інстанцій. У результаті подання численних скарг на незаконні дії податківців і судових позовів, сума недоплачених податків скоротилася до 105 тис. грн. При цьому зазначена сума донарахованих податків (105 тис. грн) також може бути скасована, оскільки в даній частині судовий позов знаходиться на розгляді судів і остаточне рішення не винесено.

Таким чином, незаконними діями Твердохліб Марина і її підлеглі завдали "Укррічфлоту" збиток у розмірі 790 тис. грн, що є достатньою підставою для розслідування таких дій державного службовця у відповідності з Кримінальним Кодексом, йдеться в матеріалі. Зазначається, що саме тому керівництво "Укррічфлоту" вимагає від державних структур, покликаних протидіяти кримінальним корупційним правопорушенням проведення об'єктивної та неупередженої перевірки наявності конфлікту інтересів у роботі керівника ДПІ Подільського району Києва, і її причетності до корупційних дій.

"Розслідування детективами НАБУ кримінального провадження стосовно Марини Твердохліб може стати своєрідним індикатором готовності влади карати чиновників за геноцид стосовно бізнесу і прихильності нашої держави євроінтеграційному курсу розвитку", - повідомляє "Дзеркало Тижня".