"Укроборонпром" підготував для десантників нову партію танків Т-80

НовиниСуспільство    18.05.2017 - 12:33
Фото: "Укроборонпром" підготував для десантників нову партію танків Т-80
Фото: "Укроборонпром" підготував для десантників нову партію танків Т-80

Було проведено комплекс дій з відновлення двигуна, трансмісії і ходової частини

Державне підприємство "Харківський бронетанковий завод", яке входить до складу державної корпорації "Укроборонпром", підготувало партію бойових танків Т-80 для Високомобільних десантних військ України. Про це повідомляється на сайті "Укроборонпрому".

Відомо, що газотурбінний двигун з максимальною потужністю 1250 к.с. розганяє Т-80 до 70 км/г, через що танк називають "летючим".

Повідомляється, що "Харківський бронетанковий завод" провів комплекс дій з відновлення двигуна, трансмісії, ходової частини, електронного устаткування, системи управління вогню, підвищення захисту машини, а також інших робіт.

"По результату ремонту, кожен танк пройшов приймально-здавальне випробування на полігоні, під час якого були перевірені всі системи танку, включаючи виконання стрільб та пробіг на 100 кілометрів на спеціальному танкодромі", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що прес-служба зафіксувала пробіг танка на відео.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Спецтехноекспорт", що входить до складу державного концерну "Укроборонпром", представив останню модифікацію безпілотного тактичного багатоцільового транспортного засобу "Фантом" на міжнародній виставці оборонної промисловості IDEF-2017.

On Top