"Укрнафта" отримала 71 млн гривень прибутку з початку року

НовиниЕнергетика    15.05.2017 - 12:28
Фото: "Укрнафта"
Фото: "Укрнафта"

У першому кварталі року "Укрнафта" отримала чистий прибуток

За перший квартал 2017 року ПАТ "Укрнафта" отримало 71,1 мільйон гривень чистого прибутку. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Повідомляється, що прибуток підприємства у першому кварталі 2017 року склала 71,1 млн гривень проти 510 млн гривень збитків за аналогічний період минулого року.

"Чистий дохід зріс в 2,4 рази, в першу чергу в результаті зміцнення цін на нафту та скраплений газ. У І кварталі 2017 "Укрнафта" отримала чистий прибуток у розмірі 71,1 млн гривень, що відображає позитивні тенденції в операційній діяльності компанії, а також зниження рівня рентних ставок на видобуток нафти з початку 2017", - повідомили в компанії.

"Результати першого кварталу обнадійливі – нам вдалося зберегти виробництво на стабільному рівні і відновити прибутковість компанії. Ми продовжуємо модернізацію "Укрнафти", в тому числі бурових підрозділів, що призведе до зростання продуктивності і зниження витрат", - зазначив Марк Роллінс, голова правління компанії.

Нагадаємо, у 2016 році "Укрнафта" отримала 8,7 млрд гривень чистого збитку.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
"Укрнафта" заявила про зупинку видобутку на Заводівському родовищі "Укрнафта" заявляє про загрозу зупинки своїх підприємств
Теги: Укрнафта
On Top